Baza firm instalacyjnych

posiadających uprawnienia w zakresie projektowania, wykonawstwa i konserwacji systemów przeciwpożarowych i antywłamaniowych w obiektach zabytkowych

letter-violetBaza firm instalacyjnych

Nazwa

Województwo

Adres i kontakt

Przedstawiciel firmy

TELE-SERWIS sp. z o.o.

kujawsko-pomorskie

Grudziądz

ul. Składowa 8
86-300

TP TELTECH Sp. z o.o.

łódzkie

Łódź

Al. T. Kościuszki 5/7
90-418

Janusz Badura

500 200 123

janusz.badura@tpteltech.pl

SAYMON S.C. Jarosław Wysiecki, Tomasz Perszewski

pomorskie

Gdańsk

Zawiszy Czarnego 6
80-433

JarosławWysiecki

608 665 767

jarek@saymon.pl; biuro@saymon.pl

Muzeum Narodowe w Krakowie

małopolskie

Kraków

ul. 3 Maja 1
30-062

Robert Pabian

12 433 57 04

rpabian@mnk.pl

TECHKO Piotr Kozek

małopolskie

Kraków

Przewóz 14/5
30-716

Piotr Kozek

606 490 875 606 490 875

piotrkozek@techko.net.pl

WIZAL Teletechnika Maciej Nawrot

lubuskie

Lubniewice

ul. Spacerowa 47
69-210

Maciej Nawrot

95 7557660 509 582 296

nawrot@wizal.com.pl

Firma Usługowa ALARM-TECHNIK Krzysztof Baryła

podkarpackie

Przemyśl

ul. Walerego Waygarta 6 lok. 12
37-700

Krzysztof Baryła

alarm-technik@o2.pl

INSAP Sp. z.o.o.

małopolskie

Kraków

Ładna 4-6
31-444

Arkadiusz Milka

12 411 49 79 602 722 558

a.milka@insap.pl

Zakład Usługowo-Produkcyjny MONTEL-BR s.c.

podkarpackie

Przemyśl

ul. Słowackiego 27
37-700

Janusz Bator

16 676 89 50

montelbr@o2.pl

FHU ALTES Dawid Setkowicz

małopolskie

Kraków

Os. Piastów 14/73
31-623

Dawid Setkowicz

793 101 098

biuro@altes.pl

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe BitNet s.c.

świętokrzyskie

Ożarów

Stodolna 4
27-530

Janusz Sitarski

535 835 501

janusz.sitarski@bitnetsc.pl

F.H.U. STOPOL Polewiak Sylwester

łódzkie

Wieluń

Os. Stare Sady 66/27
98-300

Sylwester Polewiak

601 316 987

stopol@stopol.eu

WBS SYSTEM Sp. z o.o.

podlaskie

Białystok

ul. Składowa 7 lok. 120
15-399

Mariusz Woroszył

791 967 117

m.woroszyl@wbs-system.pl

Zakład elektroniczny Ryszard Litwinionek

zachodniopomorskie

Szczecin

ul. Szybowcowa 22
70-843

Hubert Litwinionek

601 784 742

hubert88@o2.pl

UNITECHNIKA - SYSTEMY Sp. z o.o.

wielkopolskie

Poznań

ul. Gorzysława 40
61-057

Rzeczkowski Henryk

504 123 066

h.rzeczkowski@unitechnika.com.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.